Gada projekts: Viņi ir gatavi maksāt par gudru galvu!

Žurnāls SKOLA+ un SKOLA+ ru septembra numurā izsludināja jaunu projektu skolniekiem, kas ilgs visu mācību gadu – „Viņi ir gatavi maksāt par gudru galvu”. Dažas Rīgas firmas ir piešķīrušas balvas konkursa uzvarētājiem, kuru sekmju atestātos par pusgadu un pēc visa mācību gada rezultātiem vidējā atzīme pārsniegs astoņas balles. Konkursā var piedalīties visi gribētāji, kas būs pieteikušies žurnāla redakcijā.

Uzsākt dalību konkursā ir iespējams visa mācību gada garumā, bet tie, kuri būs piereģistrējušies pirmie, ar nosacījumu, ka būs izpildījuši konkursa noteikumus, iegūs tiesības pirmie izvēlēties sev balvas.

Gada uzvarētāji savā starpā izlozēs galvenās balvas – datorus. Labākajiem kā balvas tiks piešķirti pazīstamu zīmolu džinsi, reperu apģērbs, bezmaksas ātrās iegaumēšanas apmācības kursi.

Katru mēnesi, katrā žurnāla numurā, tiks publicēti balvu attēli ar norādi par to vērtību. Pretendenti, kuri pretendēs uz uzvaru varēs jau iepriekš izvēlēties sev iepatikušos preci vai pakalpojumu.

Nesen uz redakciju atnāca šāda desmitklasnieka vēstule:

„Pēdējā laikā es arvien biežāk uzdodu sev jautājumu: priekš kam man labas atzīmes? Ko īstenībā ar tām iesākt? Jā, kādam par teicamām sekmēm tiek palielināta kabatas nauda, kādam no atzīmēm ir atkarīga iestāšanās augstskolā, kāds vienkārši vēlas būt pirmais klasē. Uz mani tas viss neattiecas, bet no skolotāju un vecāku uzslavas man ne silts, ne auksts. Universitāte, kurā es vēlos iestāties, ir maksas, tāpēc arī, ja manā liecībā nebūs tikai deviņnieki un desmitnieki, tas nav svarīgi, jo mani vienalga uzņems. Pats interesantākais, ka mācības man padodas pietiekoši viegli, visi saka, ja man būtu lielāka vēlēšanās, es varētu būt labākais skolnieks klasē, tikai šī vēlēšanās ne vienmēr ir. Ja no labām atzīmēm nekas nav atkarīgs – kāda jēga iespringt? Ir pagājis laiks, kad, pateicoties sekmēm, tu biji kaut kas. Mamma un tētis teica, ka šobrīd mācības – tas ir mans darbs, tāpēc vajadzētu pacensties. Bet kāpēc? Man taču neviens par to nemaksā. Kāda jēga būt teicamniekam? Nesaprotu.”

Pazīstama problēma? Ja tu jūti, ka varētu mācīties labāk ar nosacījuma, ka tas tiks atbilstoši novērtēts, mēs esam gatavi palīdzēt! Žurnāls SKOLA+ sadarbībā ar dažām Rīgas firmām izsludina konkursu. Ja tavā liecībā par pusgadu un visu mācību gadu vidējā atzīme būs virs astoņām ballēm – tad varēsi iegūt vērtīgu balvu. Lūk, arī atbilde uz jautājumu – kāpēc mācīties teicami.

Neticīgais skolnieks:

- Kādas būs balvas? Kā jau vienmēr – apsola daudz, bet uzdāvina grāmatu!

SKOLA+:

- Balvas būs visdažādākās – pazīstamu zīmolu džinsi, reperu apģērbs, bezmaksas apmācību kurss ātrās iegaumēšanas skolā un daudz kas cits.

Balvu saraksts ar to attēliem un vērtības apzīmējumiem katru mēnesi tiks publicēts žurnālā SKOLA+. Tā, ka jau iepriekš varēsi izvēlēties to, kas tev patīk. Galvenās balvas, kuras iegūs gada uzvarētāji, būs datori. Piekrīti, ka tā nav slikta balva par labām atzīmēm?

Neticīgais skolnieks:

- Bet kā man pieteikties konkursam?

Skola+:

- Ļoti vienkārši! Jāiesniedz pieteikums žurnāla SKOLA+ redakcijā. To var izdarīt pa telefonu vai elektronisko pastu – visas mūsu koordinātes var atrast žurnāla pirmajā lappusē vai arī interneta mājas lapā www.skolaplus.lv . Obligāts nosācījums - balvu saņemšanas laikā Tev būs jāuzrada žurnāla Skola + attiecīgo numuru, tātad vajadzētu to savlaicīgi iegadāties

Neticīgais skolnieks:

- Cik ātri jāiesniedz pieteikums?

SKOLA+:

- Kļūt pat konkursa dalībnieku var jebkurā brīdī, bet tie, kas būs piereģistrējušies pirmie, iegūs iespēju arī kā pirmie izvēlēties balvas. Tāpēc, jo ātrāk tu piereģistrēsies, jo lielākas būs iespējas.

Neticīgais skolnieks:

- Tad pierakstiet mani pēc iespējas ātrāk!

Быстрое запоминание и скорочтение для подростков
2007 Copyright © Skola+